Get Adobe Flash player

 

 


Jako novinku jsme pro naše zákazníky zahájili výrobu nových zařízení. Naše firma navazuje na letitou tradici českých strojíren a vstupujete tak do segmentu výroby nových horizontálních a vertikálních mísičů. Tato zařízení lze využít hlavně v potravinářské a chemickém průmyslu. Slouží pro mísení sypkých a polotekutých hmot. Pro klienta je připravena vždy celá modelová řada s možností úprav dle přání a specifikace zákazníka.

 

S novým zařízením od PERRY získáváte:

  • Dodávka dle rozsahu zakázky již od 6 týdnů.
  • Plnohodnotná záruka 2 roky.
  • Pozáruční servis.
  • Veškerá dokumentace a certifikace.

 

Z-mísič

Nerezová nádoba s dvojitě klenutým dnem, ve kterém jsou horizontálně uložená míchadla ve tvaru Z. Míchadla jsou poháněna el. motory přes převodovku. Výkon el. motoru je určen velikostí nádoby. Objem nádoby je volitelný od 25 do 1000 litrů. Nádoba může být vybavena duplikaci, automatický výsyp a další.

 

Nauta mixér

Nerezová kónická nádoba s vnitřním šnekovým míchadlem zavěšeným na ramenu. Rameno a šnek jsou poháněny el. motory. Výkon el. motorů je v závislosti na velikosti nádoby. Objem mixéru se pohybuje od 10 do 5000 litrů. Na homogenizátoru je možné provést několik úprav např. příprava pro vlhčení směsi, pneumatická výpust, snadno vyjímatelný šnek, vždy dle přání zákazníka.

 

Mimo výrobu nových zařízení se zabýváme také kvalitní repasí starších strojů.

 

Příklady repase starších zařízení:

 

MV14_a

HG59317_HV3000mixer-A