Get Adobe Flash player

Prodej – díky několika desetitisícům zařízení v naší databázi je velkou pravděpodobností, že se nám podaří nalézt stroj, který potřebujete do svého výrobního procesu. Protože s každým strojem přicházíme osobně do styku, víme, co prodáváme a Vy tak nekupujete „zajíce v pytli“. Naše zařízení jsou funkční a připravená k okamžitému provozu. Pro úspěšnější nalezení stroje spolupracujeme s celou řadou obchodních partnerů. V případě nenalezení stroje v našem katalogu nás kontaktujte.

 

Nákup – pokud Vám zařízení, které již nepoužíváte, zabírá místo v budově, nebo Vám brání v rozšíření provozu, neváhejte ho nabídnout k odprodeji. Vaše zařízení zalistované v databázi v Perry bude nabízeno po celém světě a tím tak zvýšíme jeho šanci prodeje.

 

Zprostředkování prodeje – naše databáze celosvětových klientů nabízí možnost rychlého prodeje Vašeho zařízení.

 

Demontáž – většinu zařízení si demontujeme sami, aby nedošlo k jejich poškození a my měli stroj od samého počátku pod svoji kontrolou. V demontážích využíváme letité zkušenosti ze strojních a stavebních oborů. V případě větších celků využíváme námi prověřené demontážní firmy.

 

Nakládka – dopravu zajišťujeme přes smluvní partnery, se kterými dlouhodobě úspěšně spolupracujeme.

 

Repase – zařízení, která vyžadují před zprovozněním odborný zásah, převážíme do dílen, popřípadě posíláme do příslušných originálních závodů.
 

Kompletace – v případě chybějících částí vytváříme seznam a zajišťujeme jejich doplnění.

 

Certifikace – u zařízení zajišťujeme jejich právní provozu schopnost.

 

Balení – veškeré strojní zařízení pečlivě balíme a zajišťujeme proti případnému poškození. 

 

Dovoz stroje – pro zkvalitnění služeb nabízíme dovoz a instalaci stroje až na místo určení. 

 

Ocenění a konzultace – díky pohybu napříč celým spektrem prodávaných procesního zařízení jsme schopni stanovit orientační cenu stroje, poradit při jeho využití, nebo pomoct zvolit nejlepší stroj pro Vaši aplikaci.