Perry Epstein zakládá společnost Perry Equipment & Supply v roce 1932 ve Philadelphii. Perry, díky svému vzdělání inženýra, si uvědomuje hodnotu použitých procesních zařízení během Velké hospodářské krize. Jeho vizí dodání použitého, ale stále vysoce kvalitního zařízení, za konkurenceschopnou cenu, se naše společnost řídí dodnes.Během 50. let 20. století společnost využívá svůj potenciál a vedle divize použitých zařízení začíná vyrábět i tlakové nádoby a tepelné výměníky pod značkou Perry Products Corp.

Počátkem 70. let se divize použitých zařízení, která se původně zaměřovala pouze na zařízení určená pro chemické procesy, rozšiřuje do dalších průmyslových odvětví, jako jsou farmaceutický, potravinářský, krmivářský, papírenský a plastikářský průmysl.

Původní název Perry Equipment & Supply byl po sloučení se společností Videx Machinery změněn na Perry Videx.

Naše první mezinárodní pobočka Perry Process Equipment, Ltd. byla založena v Anglii, v roce 1990. Krátce poté došlo k další expanzi do Polska a České republiky. V současné době máme několik dalších mezinárodních poboček, díky kterým můžeme klientům nabídnout celosvětové pokrytí, široké spektrum zařízení a nejvyšší kvalitu služeb.