Naše historie

Perry Epstein zakládá společnost Perry Equipment & Supply v roce 1932 ve Philadelphii. Perry, díky svému vzdělání inženýra, si uvědomuje hodnotu použitých procesních zařízení během Velké hospodářské krize. Jeho vizí dodání použitého, ale stále vysoce kvalitního zařízení, za konkurenceschopnou cenu, se naše společnost řídí dodnes.

Více o nás

Nová zařízení PERRYmix

PERRY patří mezi významné dodavatele nejen použitých, ale i nových zařízení PERRYmix. V našem výrobním programu naleznete vertikální homogenizátory typu HV, hnětače typu "Z", disolvery, perlové, košové nebo koloidní mlýny.

Naše produkty

PERRY tým

Jsme tým odborníků se širokým přehledem na poli procesních technologií. Díky kvalitnímu zázemí, profesionálnímu a proklientskému přístupu jsme schopni pružně reagovat na potřeby zákazníků.

Náš tým

PERRY ve světě

Náš globální dosah

Jsme společnost zabývající se nákupem a prodejem nových i použitých procesních strojů a technologií.

Od roku 1997 jsme si vybudovali dobrou pověst na českém a slovenském trhu „second handu“, nejen jako zprostředkovatelé, ale i jako prodejci použitých a výrobci nových zařízení, známých pod značkou PERRYmix.

Jsme schopni zajistit nákup a prodej zařízení po celém světě. Máme zkušené odborníky v USA, Anglii, Latinské Americe, Rusku a střední Evropě.

looking-to-sell-equipment

Nově skladem & vybrané položky

Průmyslová odvětví