V PERRY nakupujeme a prodáváme vysoce kvalitní použitá procesní zařízení do chemického, farmaceutického, potravinářského nebo nápojářského průmyslu již od roku 1932. Díky tomu máme jedny z nejrozsáhlejších skladových zásob s téměr 15 000 položkami dostupnými po celém světě. Naše databíze se díky globální síle neustále rozšiřuje a nová zařízení a výrobní technologie přidáváme každý den.

Díky našemu týmu zkušených odborníků a rozsáhlým skladovým zázemím můžeme našim zákazníkům v rámci nákupu či prodeje nabídnout následující možnosti.Prodej jednotlivých zařízení:


Přímý prodej

Většina našich skladových zásob je okamžitě k dispozici pro osobní prohlídku zařízení. Jakmile se rozhodnete, že daný stroj je pro Vás a Vaši technologii to pravé, přímý způsob prodeje je ten nejjednodušší.

Pronájem

U některých položek nabízíme na předem dohodnutou dobu možnost pronájmu. Tato volba je vhodná pokud zařízení potřebujete jen na velmi krátkou dobu či určitý projekt. Vhodnost pronájmu je nejprve nutno prodiskutovat s našimi členy prodejního týmu.

Sale or Return

Pokud je nejprve potřeba ověřit vhodnost zařízení pro daný proces, tak nabízíme službu Sale or Return, která by se dala volně přeložit jako "Prodej nebo návrat". Pokud se zařízení ukáže jako nevhodné, tak jej odebereme zpět.

Protiúčet

V případě, že máte nevyužívané procesní zařízení a chcete ho prodat a pořídit zařízení jiné, tak nám jej můžete nabídnout protiúčtem. Nejen, že zařízení vykoupíme, ale ještě Vám pomůžeme s výběrem zařízení nového.Odkup jednotlivých zařízení:


Přímý odkup

Jedná se o nejrychlejší a bezproblémový způsob odkupu zařízení, kdy naši specialisté s Vámi dohodnou cenu, osobně zkontrolují zařízení a zajistí veškeré náležitosti spojené s úspěšným převzozem zařízení k nám na sklad.

Komisní či exklusivní prodej

V případě, že si vyberete společnost PERRY jako svého exklusivního partnera, tak budeme aktivně nabízet a prodávat Vaše přebytečné zařízení po celém světě. V případě menších technologií můžeme zařízení převést k nám na sklad do komisního prodeje.

Zprostředkování prodeje

Pokud nespěcháte a máte dostatek skladovacího prostoru, tak můžeme nabídnout zprostředkování prodeje, kdy se domluvíme na prodejní ceně a my zdarma přidáme Vaše zařízení do naší databáze. Vaše zařízení pak bude nabízeno na webových stránkách všech našich poboček a našich partnerů.


Pokud máte zařízení, které chcete prodat, zavolejte nám nebo nás kontaktujte pomocí webového formuláře určeného k prodeji zařízení.