Pobočky a zástupci

Perry Videx má své experty na použitá procesní zařízení po celém světě.

Perry Videx, LLC

USA
25 Hainesport-Mt Laurel Road
Hainesport NJ 08036
Phone: 1.609.267.1600
Fax: 1.609.267.4499
Email: perryvidex@perryvidex.com
www.perryvidex.com


Perry Videx Latin America

Latin America
25 Hainesport-Mt Laurel Road
Hainesport NJ 08036
Phone: 1.609.267.1600
Fax: 1.609.267.4499
Email: info@perryvidex.com
www.perryvidex.com

Frank Garcia – fgarcia@perryvidex.com
Plásticos

Laura Ojeda – lojeda@perryvidex.com
Quimico

Luis Mercado – lmercado@perryvidex.com
Alimentos, Azúcar, Aceites y Comestibles, Harina de Pescado


Perry Products Corp.

USA
25 Hainesport-Mount Laurel Road
Hainesport NJ 08036
Phone: 1.609.267.1600
Fax: 1.609.267.8724
Email: pwallace@perryproducts.com
www.perryproducts.com

Philip Wallace – pwallace@perryproducts.com
New Heat Exchangers


Perry Process Equipment Ltd.

England
Station Road, Newton Aycliffe
Co. Durham DL5 6EQ
Phone: 44.1325.315111
Fax: 44.1325.301496
Email: dbentham@perryprocess.co.uk
www.perryprocess.co.uk

General Information – info@perryprocess.co.uk

Darren Bentham – dbentham@perryprocess.co.uk
Managing Director

Paul Cook – pcook@perryprocess.co.uk
Purchasing

Carlo Ragusa – cragusa@perryprocess.co.uk
Director of Plant Sales


Perry Machinery Czech Republic

Czech Republic
Pražská 322
501 01 Hradec Králové
Phone: 420.49.582.2270
Fax: 420.49.582.2794
Email: ajahoda@perryczech.cz
www.perryczech.cz

Ales Jahoda – ajahoda@perryczech.cz
Managing Director


Perry Machinery Poland Ltd.

Poland
ul. Wolnosci 1A
05-850 Ozarow Mazowiecki
Phone: +48 22 722 3270
Fax: +48 22 721.1348
Email: asawka@perry.com.pl
www.perry.com.pl

General Information – info@perry.com.pl

Anna Sawka – asawka@perry.com.pl
Managing Director/Poland


Perry Machinery Ukraine

4, Regeneratornaya str., № 2-316
Kiev
Phone: +38 050-3399-771
Email: asavchenko@perryvidex.com
www.perryvidex.eu


Perry Machinery Russia

Obukhovskoi Oboroni Ave, 120-E
Saint-Petersburg 192012
Phone: 7.901.373.7202
Cell: 7.911.948.9728
Email: dgobozov@perryvidex.com
www.perryvidex.eu

Dimitri Gobozov – dgobozov@perryvidex.com


Obchodní zastoupení

Obchodní zastoupení v Turecku

Sistemas

263 Sokak No:10 Ozyegin Apartmani Kat: 3 Daire
Bayrakli Izmir 7 Turkey

Kivanc Turkel
Email: info@sistemas.web.tr
Phone: +90 232 348 30 70
Fax: +90 232 347 32 62


Obchodní zastoupení v Koreji

WELL Corporation

52-60, Saemaran-gil,
Bongdam-eup,
Hwaseong-city, Gyeonggi-do, Korea

Yong Mooc Park
Email: wellcorp@wellcorp.co.kr
Phone: 82-31-426-5316
Fax: 82-31-426-5317


Obchodní zastoupení Perry v Rumunsku

Dr. Florin Oancea
Email: Florino@ping.ro
Phone: +40 744 668 040
Fax: +40 21 725 55 96


Obchodní zastoupení Perry v Dánsku

Denmark
Ludvig, Holbersgvei 16
DK-8500
Grena Denmark

Soren Kjaersgard
Email: shk@post.tele.dk
Phone: 45 86 320760